ניהול קמפיינים

ניהול קמפיינים בצורה חכמה ואפקטיבית בפלטפורמות הפרסום הנרחבות והנפוצות ביותר ברשת. נעשה ע"י צוות מומחים המכירים את היתרונות הבלעדיים של כל פלטפורמה וכיצד להשתמש בה על מנת להעניק לכם חשיפה מקסימלית.

אנליטיקס

ניהול קמפיין בגוגל (AdWords)

ניהול קמפיין בגוגל מאפשר התאמה מקסימלית בין מה שהגולש מחפש ברגע זה לבין המודעה שלכם ובכך תוכלו להציע לו את ההצעה רלוונטית ביותר.

ניהול קמפיין בפייסבוק

פרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם, יותר מ-2 מיליארד גולשים עם מאפיינים ספציפיים, מבטיח לכם התאמה מדויקת של המודעה שלכם אל קהל היעד.

ניהול קמפיין ממומן בפייסבוק
ניהול קמפיין באינסטגרם

ניהול קמפיין באינסטגרם

ניהול קמפיין ברשת החברתית הצומחת ביותר כיום מאפשר לכם להשתמש בפורמט הסטוריס הייחודי על מנת להגיע אל הקהל שלכם באופן ויזואלי שלא היה אפשרי עד כה.

ניהול קמפיין באאוטבריין (Outbrain)

קמפיין באאוטבריין משמש להפצת התוכן השיווקי שלכם בעזרת קישורים מאתרי תוכן כגון: אתרי חדשות, פורטלים, אתרי מגזין, בלוגים פופולארים וכו'

ניהול קמפיין אאוטבריין
remarketing

ניהול קמפיין רימרקטינג

פספסתם גולש שביקר אצלכם באתר או בדף? באמצעות שיווק מחדש תוכלו למקד אליו מודעה שתפתה אותו לחזור ותיצור אצלו עניין מחודש במה שיש לכם להציע.

ניהול קמפיין בלינדקאין

זקוקים לפרסום עסקי עבור מודעות דרושים, ארגון אירוע או גיוס לקוחות עסקיים? לינקדין היא הרשת החברתית בה בעלי תפקידים ומומחים בתחומים יכולים להיחשף אליכם.

ניהול קמפיין לינקדין
סגירת תפריט